Ulring

Ulringi koja liikmed on üldjuhul tugevad, vastupidavad ja osavad. Parimatele neist leidub lahinguväljal või turniiriareenil harva vastast. Ulringi koda hindab jõudu, vaprust ja oskusi relvade käsitlemisel või inimeste juhtimisel.

Koja sümboolika:

Sõber: Isorfin - Vaenlane: Caliomir - Neutraalne: Eowélith

 

Ulringi kojas kasvatatakse lapsi üldjuhul sõjaväelises vaimus. Kohati isegi spartaliku kasvatuseni välja, kus mugavused on minimaalsed ja päevast päeva pannakse proovile laste võimeid ning sunnitakse neid ennast ületama.

Au ja kuulsus domineerib väga paljude kojaliikmete maailmapildis. Ulringi koja võitlejad on esimesed lahingus ja viimased taganemas. Nad on uhked oma perekonna üle ja ainult põgusalt varjavad fakti, et peavad kõiki teisi kodasid pehmeteks või nõrkadeks.

Kõik Ulringi koja liikmeid omavad kokkupuudet relvade ning võitlusoskusega - paljud on selles äärmiselt head. Nad on juba teismeliseeas harilikult lahingus osalenud ning esimest korda tapnud. Veri ja vägivald ei ole kindlasti midagi mis neid kõhklema või vääratama paneks.

Kui tundub, et lapsel on selleks vähegi soodumust, julgustatakse teda süvenema sõjakunsti keerulisematesse aspektidesse nagu taktika, strateegia ja juhtimine. Ulringi kojast on tulnud palju kangelasi, väejuhte ja taktikuid. Aga ka vägivaldseid kurjategijaid ja türanne.

Ulringi koda mõistab hästi, et kuigi kõike ei saa vägivallaga lahendada, annab jõuülekaal tihti parimad eeldused edu saavutamiseks.

Kui sa oled tulihingeline sõdur, sõjaväelane või militarist ning hindad jõudu, vaprust, korda aga ka vägivalda, viha ja keevaverelisust siis on üks võimalik koda kindlasti Ulring.

Eelised: Kõik Ulringi koja liikmed, kes valivad enda tegelase taustaks "sõdalase" saavad tegelase loomisel 2 lisa tegelasepunkti mida kulutada võitlusoskuste omandamiseks.

 

Kuulsamad koja liikmed on:

lord Sento-Hai Anari (VG kpt. Eduard Rõženkov)

 


Koja administraator on: Jürgen Kern

Koja privaatfoorum: http://vgk.ee/foorum/viewforum.php?f=90