Caliomir

Caliomiri koja liikmed on harilikult andekad või rikkad - tihti mõlemat. Caliomiri koda hindab käsitööd, kunsti, muusikat aga ka kauplemisoskust, stiili ning loomulikult - raha.

Koja sümboolika:

Sõber: Elil-Gandir - Vaenlane: Ulring - Neutraalne: Téndir

 

Caliomiri kojas kasvatakse harilikult üles külluses ning luksuses. Juba noorena õpivad lapsed hindama "paremaid asju elus", kaunid kunstid, eksootilised toidud ja joogid, rikkalikud ballid. Samas sinna juurde käib pidev õppimine käsitööst, kaubandusest, majandusest ja vajalikust etiketist.

Raha ning materiaalsed väärtused domineerivad tugevalt Caliomiri koja liikmete igapäevaelu. Nad armastavad mugavat elu ent on nõus selle nimel kõvasti vaeva nägema. Caliomiri koja liikmed on näilisest pealiskaudsusest hoolimata vägagi hoolikad, täpsed ja ettenägelikud.

Kõik Caliomiri koja liikmed omavad kokkupuudet kästiöö, kunsti, muusika, kaubanduse ja etiketiga. Juba teismelisena valdavad nad harilikult keskmisest paremini üht või mitut kunstivormi, oskavad ennast ülal pidada nii peenes seltskonnas kui kaubelda viimse pennini turuleti ees.

Kui tundub, et lapsel on selleks vähegi soodumust, julgustatakse teda süvenema majanduse ja kaubanduse keerulisematesse aspektidesse ning pangadusse. Kunsti- või kästiööandega lapsed saavad erilise tähelepanu osaks ning tehakse kõik, et nende anne ja oskused viimseni välja arendada.

Caliomiri koda mõistab hästi, et kuigi raha ei pruugi teha õnnelikuks, teeb raha kindlasti rahulikuks. Võim on suhteline mõiste ja suur osa sellest on ostetav.

Kui sa oled käsitööline, sepp, kaupmees aga ka hedonistlik ülik või rikka perekonna upsakas järeltulija - sa hindad täpsust, ilu, oskusi, püsivust aga ka raha, kadedust, ahnust ning liigtarbimist siis on üks võimalik kodadest kindlasti Caliomir.

Eelised: Kõik Caliomiri koja liikmed, kes valivad enda tegelase taustaks "käsitöölise" saavad tegelase loomisel 2 lisa tegelasepunkti mida kulutada käsitöö oskuste omandamiseks.

 

Kuulsamad koja liikmed on:

lord Anondil Tranduil (VG ltn. Viktor Kossenkov)

 


Koja administraator on: Jakob Kross

Koja privaatfoorum: http://vgk.ee/foorum/viewforum.php?f=93