Eowélith

Eowélithi koja liikmed on üldjuhul müstikud ja vabamõtlejad. Nad hindavad vabadust, loodus-lähedust ja spritualismi. Neid iseloomustab suur empaatiavõime, tugev müstitsimitaju ja üle keskmise teadmised alkeemiast.

Koja sümboolika:

Sõber: Téndir - Vaenlane: Elil-Gandir - Neutraalne: Ulring

 

Eowélithi kojas kasvatatakse lapsi loodusläheduse ja spirituaalsuse vaimus. Alates oma esimestest sammudest, õpetatakse neid tajuma ja mõistma looduse hingestatust. Nad osalevad veidrates rituaalides ning kasvavad kõrvaltvaatajel kummaliste uskumuste keskel.

Armastus kõige kasvava ja elava vastu, või vähemalt selle mõistmine on Eowélithi koja üheks alustalaks.

Kõik Eowélithi koja liikmed on kokku puutunud loodusreligioonidega ning sellega seotud legendidega. Nad omavad vähemalt põgusat teadmist ravimtaimedest ning muust looduslikust keemiast. Nad mõistavad paremini kui teised maailma tasakaalu ja viise kuidas seda enda kasuks kallutada. Tihti järgivad nad oma elus tervet rida kummalisi kombeid või rituaale, mille põhjused ja tähendused on teada vaid neile endile.

Kui tundub, et lapsel on selleks vähegi soodumust, julgustatakse teda süüvima kas elava looduse müsteeriumidesse, vaimujõu arendamisesse või alkeemiasse. Eowélithi kojast on tulnud palju võimsaid druiide, nõidu ning müstikuid. Aga ka surnumanajaid, maniakke ja hullumeelseid.

Eowélithi koda mõistab hästi Väge mis ümbritseb ja ühendab kõike elavat ning hinda, mida tuleb võimu eest maksta.

Kui sa oled druiid, šamaan, nõid, ravitseja või selgeltnäigja ning hindad spirituaalsust, hoolivust, maalähedust, müstitsismi aga ka õelust, impulsiivsust, mõtlematust ja võimuiha siis on üks võimalik kodadest kindlasti Eowélith.

Eelised: Kõik Eowélithi koja liikmed, kes valivad enda tegelase taustaks "alkeemiku" saavad tegelase loomisel 2 lisa tegelasepunkti mida kulutada alkeemia oskuste omandamiseks.

 

Kuulsamad koja liikmed on:

Mirimo Calenor (VG Vlt. Karl Mädamürk)

Anathiel Galweth (VG Nsr. Mari Umbleja)

Carmere Nan-Ciriel (VG Nsr. Mirjam Proos)

Narmacil Losson (VG Vrm. Tiit-Rein Viitsoo)

Emerion Malinalda (VG Vrm. Martin Mandre)

Miralissa Malinalda (Hanna Suumann)

 


Koja administraator on: Karl Mädamürk

Koja privaatfoorum: http://vgk.ee/foorum/viewforum.php?f=95