Téndir

Téndiri koja liikmed on üldjuhul vaoshoitud, ettevaatlikud ning väga tähele-panelikud. Nad märkavad asju mis teistel kahe silma vahele jäävad. Ellu jäämine ja elus püsimine on nende jaoks määrava tähtsusega.

Koja sümboolika:

Sõber: Eowélith - Vaenlane: Isorfin - Neutraalne: Caliomir

 

Juba varasest noorusest on Téndiri koja liikmed arendanud oma meeli ja vaistu, üritades tajuda nii enda ümbrust kui teiste motiive. Palju aega veedetakse looduses, küttides, matkates või lihtsalt kuulates ja vaadates. Samuti aga ka omavahel suheldes ja mängides erinevaid mänge kus kaotaja on ainus kõigist, kes aru ei saanud, et ta kaotas.

Iga Téndiri koja liige omab vähemalt keskmisi oskusi toime tulekuks keerulistes tingimustes ning väheste vahenditega. Nad on osavad, tähelepanelikud ja kiire taibuga.

Lapsi kes näitavad üles eeldusi selleks, õpetatakse kohanema, jälgima ja tegutsema igas olukorras, rabametsast kuni õukonna ballisaalini. Téndiri kojast on tulnud palju osavaid salakuulajaid, luurajaid, intrigante aga ka vargaid ja mõrtsukaid.

Téndiri koda mõistab hästi, et kõikjal nende ümber on pidevalt nii ohud kui võimalused ja ühe pööramine teiseks on vaid mõtlemise ja kogemuse küsimus.

Kui sa oled kütt, rajaleidja või luuraja ning hindad loodust, vabadust, vastupidavust, iseseisvust aga ka paranoiat, salakavalust, verejanu ning kaost siis on üks võimalik kodadest kindlasti Téndir

Eelised: Kõik Téndiri koja liikmed, kes valivad enda tegelase taustaks "varga" saavad tegelase loomisel 2 lisa tegelasepunkti mida kulutada varga oskuste omandamiseks.

 

Kuulsamad koja liikmed on:

leedi Urewien Danerie (VG ltn. Nele Veedla)

Echalon Aratol (VG vrm. Oliver Simmerman)

 


Koja administraator on: Oliver Simmerman

Koja privaatfoorum: http://vgk.ee/foorum/viewforum.php?f=94