Haralas

Haralase kojal ei ole tüüpilist esindajat. On võrdselt tõenäoline, et Haralase koja liikmest saab legendaarne isik suurtes sündmustes kui ka see, et täpselt sama isik hääbub täielikult unustusehõlma.

Koja sümboolika:

Sõber: Pole - Vaenlane: Pole - Neutraalne: Pole

 

Haralase kojas kasvatavad vanemad oma lapsi täiesi enda äranägemise järgi ja lähtudes oma väärtushinnangutest. Kojal puudub ühtne maailmapilt või ellusuhtumine. Haralase koda on ka ainus kes valimatult ja diskrimineerimata võtab vastu sohi- ja leidlapsi ning kasvatab neid üles kui enda koja liikmeid.

Teiste kodade suhtumine Haralase kotta on seetõttu segane. On neid kes peavad Haralase koda heidikutekst ja alaväärtuslikuks. Aga on ka neid kes väidavad, et tänu oma mitmekülgsele ajaloole ja vereliinile on Haralase koda üks tugevamaid ja kohanemisvõimelisemaid üldse.

Selge on see, et Haralase kojal praktiliselt puudub võimalus hõivata troon. Samas neil puudub ka see ambitsioon ning nad on suutnud kõigist konfliktidest pea puutumatuna välja tulla. Nad on paljus üsna salapärased ja kinnised. Haralase kojas on ka rohkem meresõitjaid kui üheski teises ning see on ainus asi milles nad tõesti teisi kodasid ületavad.

Iga kord kui Haralase koda poole valib või millegi osas jäiga seisukoha võtab, teeb see kõiki teisi kodasid äärmiselt ettevaatlikuks. Haralse kojaliikmed on vankumatult lojaalsed enda kojale - eriti need keda koda on soovimatu- või leidlapsena vastu võtnud ja üles kasvatanud. Kuna paljud kojaliikmed on kõigest hoolimata jõudnud kõrgetele ametikohtadele, on Haralase kojal, näilisest kaootilisusest hoolimata suur mõjuvõim.

Haralase koda mõistab hästi aktsepteerimise ja valikulise loobumise jõudu. Paljudes konfliktides on kasulikum jääda kõrvaltvaataja rolli. Samas kui sekkuda - siis kiirelt ja otsustavalt.

Kui sa oled palgasõdur, rändur, erak, seikleja või salapärase mineviku ja aimamatu saatusega nupp elu mängulaual, siis on üks võimalikest kodadest, kindlasti Haralas.

Haralase kojal pole tegelase tausta valikust tulenevaid eeliseid ent kõik Haralase koja liikmed, saavad tegelase loomisel kasutada 2 lisapunkti, üldiste oskuste omandamiseks.

 

Kuulsamad koja liikmed on:

kõrgisand Ghildorien Thurundil (VG kmd. Allan Bernard)

 


Koja administraator on: Allan Bernard

Koja privaatfoorum: http://vgk.ee/foorum/viewforum.php?f=89